دومین دوره آموزشی خدام بقاع متبرکه کرمان برگزارمی شود

دومین دوره آموزشی خدام بقاع متبرکه کرمان برگزارمی شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان از برگزاری دومین دوره آموزشی خادمین و فعالان اماکن متبرکه استان خبر داد و گفت: تا آخر امسال ۴ دوره آموزشی ویژه ۷۰۰ نفر از دست اندرکاران اماکن متبرکه برگزار می شود.
دفعات مشاهده: 80       • تاریخ درج : دوشنبه 25 دی 1396  - ساعت: 2:59 ب.ظ •
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام سید رضا فاطمی اظهار کرد:  دومین دوره آموزشییک روزه ویژه هیأت امنا، خدام، مدیران داخلی و مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه شهرستانهایرفسنجان ،انار،شهربابک،سیرجان و بافت در آستان امامزاده علی (ع) سیرجان برگزار می شود.
وی گفت: در این دوره آموزشی ۱۵۰ نفر از خدام و هیات امناء امامزاده ها با اصول مدیریتی و شرح وظایف خود مطابق با دستور العمل برنامه های فرهنگی امامزادگان و مباحث امنیتی آشنا می شوند.
فاطمی افزود: طی سر فصل های آموزشی امسال ادامه این دوره های آموزشی در شهرستانهای کرمان و بم نیز برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: به روز رسانی اطلاعات خادمین و هیئت امنا، ،تدریس دروس مختلف فرهنگی، مذهبی و آموزشی درراستای سطح آگاهی و مدیریت نیروهای انسانی با حضور اساتید مطرح استانی و کشوری از اهداف برگزاری این دوره های آموزشی می باشد.
فاطمی  افزود: در ۱۴۳ بقعه استان بیش از یک هزار نفر خادم  افتخاری و ۶۰۰ نفر اعضاء هیئت امناء با کمترین امکانات در طول سال با افتخار و شایستگی و با تمام جدیت در راستای خدمت به این اماکن فعالیت می‌کنند.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved