۲۰ وقف جدید در چهارمحال و بختیاری به ثبت رسید

۲۰ وقف جدید در چهارمحال و بختیاری به ثبت رسید

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از ثبت ۲۰ وقف جدید در این استان طی ۹ ماهه امسال خبر داد و گفت: این موقوفات با هدف کمک به درمان بیماران سرطانی، کمک به نیازمندان و امور دینی وقف شده است.
دفعات مشاهده: 79       • تاریخ درج : یک شنبه 24 دی 1396  - ساعت: 9:42 ق.ظ •
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام مرتضی عزیزی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: این موقوفات با هدف کمک به درمان بیماران سرطانی، کمک به نیازمندان و امور دینی وقف شده است.
وی همچنین از رشد ۲ برابری ارزش ریالی موقوفات استان در سال جاری خبر داد و افزود: مردم نیکوکار استان که همواره در یاری به هم نوعان خود پیشگام بوده اند در وقف موقوفات خود متناسب با نیازهای روز از راهنمایی و مشورت کارشناسان این اداره کل بهره مند می شوند.
حجت الاسلام عزیزی، مرمت و توسعه اماکن متبرکه استان، توسعه فعالیت های قرآنی و برگزاری مسابقات قرآن، احداث مجتمع درمانی جامع و احداث و تکمیل یک مجتمع مسکونی شش واحده در شهرکرد را از دیگر اقدامات این نهاد در سال جاری برشمرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری، جذب سرمایه گذار بخش خصوصی را از مهمترین برنامه های این اداره کل اعلام کرد و گفت: این نهاد آمادگی دارد با مشارکت بخش خصوصی با بهره برداری از زمین های وقفی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گام بردارد.
حجت الاسلام عزیزی خاطرنشان کرد: این استان دارای یک هزار و ۶۷۸ موقوفه است که از این تعداد ۱۰۱ امامزاده و بقعه متبرکه، یک هزار و ۵۰ مسجد، ۳۵۰ حسینیه، تکیه، مهدیه و ۳۰۰ موقوفه منفعتی است.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved