اقتدار و همبستگی مسلمانان در اربعین حسینی به نمایش گذاشته می‌شود

اقتدار و همبستگی مسلمانان در اربعین حسینی به نمایش گذاشته می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: اقتدار و همبستگی شیعیان و مسلمانان و اعلام همگرایی و وحدت‎رویه آنان در قالب این اجتماع چندین میلیون نفری به نمایش گذاشته می شود.
دفعات مشاهده: 201       • تاریخ درج : چهارشنبه 19 مهر 1396  - ساعت: 10:46 ق.ظ •
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، جلسه هماهنگی برپایی موکب اربعین حسینی اوقاف با حضور مدیران کل اوقاف و امور خیریه استان‌های مازندران، گیلان، سمنان و لرستان در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران برگزار شد.
حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه سمنان در این جلسه با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت ها برای خدمت رسانی شایسته به زائران اربعین حسینی استفاده کرد: ظرفیت های بزرگی در مجموعه اوقاف و خیران وجود دارد که میتوان از آنها بهره گیری کرد.
وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین ویژگی‏‌ها و پیام‎های راهپیمایی عظیم اربعین حسینی تجدید بیعت مسلمانان به ویژه شیعیان با مکتب و قیام امام حسین(ع) است، افزود: اقتدار و همبستگی شیعیان و مسلمانان و اعلام همگرایی و وحدت‎رویه آنان در قالب این اجتماع چندین میلیون نفری به نمایش گذاشته می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان بیان کرد: بسیاری از موارد مورد نیاز موکب اوقاف در اربعین حسینی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تهیه شده است و از این بایت هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved