دومین نسل کشی تاریخ هم اکنون در برمه انجام می شود

دومین نسل کشی تاریخ هم اکنون در برمه انجام می شود

حجت الاسلام محمدطاهر گرایلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت تا کنون در تاریخ دو مرحله نسل کشی واقع شده ،یکی در قرن بیستم که متاسفانه در یکروز بیش از 8 هزار نفر مسلمان را در بوسنی هرزگوین کشتند و دومین مرحله نیز هم اکنون است که در کشور برمه در حال...
دفعات مشاهده: 310       • تاریخ درج : چهارشنبه 22 شهریور 1396  - ساعت: 9:51 ق.ظ •
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان ، حجت الاسلام محمد طاهر گرایلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان گفت :
با عنایت به اینکه کشور های آمریکا ، چین و اروپایی در کشور برمه سرمایه گذاری کرده اند و هم اکنون با سکوت آنان می توان به دست داشتن در این نسل کشی پی برد.
مدیر اوقاف  افزود : تا کنون در تاریخ دو مرحله نسل کشی انجام شده، یکی در قرن بیستم که مسلمانان بوسنی و هرزگوین  را کشتند و دومین مورد نیز امروز است که شاهد از بین بردن مسلمانان در این کشور (برمه) هستیم.
حجت الاسلام گرایلی اظهار امید واری کرد که هرچه سریعتر مسئولین عالی رتبه کشور می بایست اقدامات اثرگذاری را در جلوگیری از نسل کشی مسلمانان در کشور برمه آغاز کنند.
وی یکی از وظایف اصلی ما مسلمانان را با توجه به مبانی دینی که می گوید اگر در گوشه ای از دنیا فریاد یا للمسلمین را شنید  باید برخود واجب بداند و به او کمک کند ، باید اقدام لازم بعمل آوریم.
ولی متأسفانه کشورهای عربی جهان اسلام در پناه تأمین امکانات رفاهی خود چشم پوشانده اند.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved