حضورتوریست های خارجی درکاروان شادی غدیرامامزاده میرزین العابدین(ع)ورزنه

حضورتوریست های خارجی درکاروان شادی غدیرامامزاده میرزین العابدین(ع)ورزنه

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: همزمان با روز عید سعید غدیر کاروان شادی در جوار حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه برپا شد که در این مراسم چند توریست از کشور سنگاپور نیز حضور داشتند.
دفعات مشاهده: 286       • تاریخ درج : چهارشنبه 22 شهریور 1396  - ساعت: 9:47 ق.ظ •
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین اکبر اظهار داشت: همزمان با دهه ولایت و فرا رسیدن روز عید سعید غدیرخم و در قالب اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی کاروان شادی همراه با برنامه های شاد و متنوع فرهنگی، مذهبی در جوار حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه برگزار شد.
وی در ادامه افزود: در این مراسم که حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر توسط زائران و شرکت کنندگان در این برنامه گلباران شد چند توریست سنگاپوری نیز حضور داشتند و از نزدیک شاهد اجرای این برنامه بودند.
مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود خاطر نشان شد: از آنجایی که حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) در منطقه گردشگری شهر ورزنه قرار دارد در طول سال توریست های زیادی از حرم مطهر این امامزاده بازدید می کنند که این امر نیز به تبدیل شدن این مکان مقدس به قطب فرهنگی منطقه و همچنین جذب گردشگران مذهبی کمک شایانی کرده است.
مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: نسب این امامزاده عظیم الشان به امام موسی بن جعفر(ع) می رسد و حرم مطهر وی نیز در کمربندی شرق شهر ورزنه قرار دارد.
انتهای پیام/
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved