دستگیری از محرومان باید به صورت فرهنگ در جامعه نهادینه شود

دستگیری از محرومان باید به صورت فرهنگ در جامعه نهادینه شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گفت مردم استان باید در جهت گره گشایی از نیاز ها و مشکلات محرومان همواره پیشگام باشند
دفعات مشاهده: 299       • تاریخ درج : چهارشنبه 22 شهریور 1396  - ساعت: 9:42 ق.ظ •
دستگیری از محرومان باید به صورت فرهنگ در جامعه نهادینه شود
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه کرمانشاه گفت: مردم استان باید در جهت گره گشایی از نیازها و مشکلات محرومان همواره پیشگام باشند تا در استان نیازمندی دیگر وجود نداشته باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه  کرمانشاه، حجت الاسلام آیت عباسیان مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ظهر امروز در مراسم توزیع هدایای واقفان خیر اندیش به دانش آموزان که در مجتمع فرهنگی زیتون برگزار شد ابراز داشت: دستگیری از محرومان و نیازمندان باید به صورت فرهنگ در جامعه نهادینه شود.
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تصریح کرد: مردم استان باید در جهت گره گشایی از نیازها و مشکلات محرومان همواره پیشگام باشند تا در استان نیازمندی دیگر وجود نداشته باشد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: خوشبختانه درآمدهایی که از موقوفات حاصل می شود در استان کرمانشاه در راستای ارتقا استان و مرتفع ساختن مشکلات محرومان عملیاتی می شود.
این مسؤول یادآور شد: وقف و آثار آن باید در جامعه اشاعه یابد و قطعأ ثمرات آن نیز در استان نتایج مثبتی را به همراه دارد.
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه مطرح کرد: مجموعه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با حمایت واقفان خیراندیش بسترهای ارتقا و اعتلای استان را فراهم کرده و همواره نسبت به دستگیری از نیازمندان و محرومان پیشگام هستند.
حجت الاسلام عباسیان با اشاره به اقدامات اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: اعزام 1500 نفر از مردم به مشهد مقدس، توزیع مواد غذایی در بین نیازمندان و محرومان،تهیه ملزومات تحصیلی برای دانش آموزان و مواد دیگر از جمله اقدامات این مجموعه با حمایت واقفان خیراندیش است.
این مسؤول در پایان اظهار داشت: امید است با عملیاتی ساختن منویات رهبر معظم انقلاب و رسالت اداره اوقاف و امور خیریه بتوانیم گامی سازنده در جهت احیای اقتصاد و مشکلات جامعه برداریم.
  ثبت نظر برای این خبر

 
 
 
          

هیچ نظری برای این خبر به ثبت نرسیده

آب و هوا
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :صفحه اصلی          اخبار          تصاویر          کلیپ          نرم افزار          مقالات          صوت          جستجو در سایت          ارتباط با مدیران         پرسش و پاسخ          ارتباط با ما   
کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2015 © www.mfso.ir All right reserved